Największy salon mebli holenderskich
w Jastrzębiu

Pytania    »

1. Jak często jest nowa dostawa towaru?

Nowa dostawa jest raz lub dwa razy w tygodniu najczęściej w sobotę.

2. Jakie formy płatności stosowane są w sklepie?

W sklepie klienci mogą płacić gotówką, kartą kredytową (Visa, VISA ELECTRON, MasterCard, MasterCard Electronik, VPay, Maestro, PolCard, B Bis, Diners Club International, American Express - Tylko w sklepie w Jastrzębiu), przelewem - dla stałych klientów oraz na raty.

3. Jakie dokumenty są wymagane do zakupów ratalnych?

Przy zakupach ratalnych trzeba okazać się przede wszystkim dowodem osobistym, zaświadczeniem z zakładu pracy o zatrudnieniu, w przypadku rencisty decyzją o przyznaniu renty i ostatnim odcinkiem renty. Od osób prowadzących własną działalność wymagane jest zaświadczenie o wpisie do ewidencji gospodarczej, ostatnie opłaty na ubezpieczenie, w przypadku osoby prowadzącej gospodarstwo rolne zaświadczenie z gminy i odcinek od opłaty ubezpieczenia krus.

4. Czy można odebrać towar poza godzinami otwarcia sklepu?

Tak, jeśli wcześniej zostało ustalone ze sprzedającym.

5. Co to jest FV-marża?

Faktura fv-marża, jest to faktura wystawiana na większość towarów sprzedawanych w naszym sklepie, klient, który jest osobą fizyczną nie ma możliwości odliczenia podatku vat, czyli jest ona pokwitowaniem nabycia towaru tak jak paragon, klient który prowadzi własną działalność gospodarczą nie może odliczyć od tej faktury podatku vat ale może ja ująć w całości w koszt lub zakup swojej działalności gospodarczej.